Kaya Termal Hotel “Nostaljik Gazino Eğlencesi” İzmir Yılbaşı 2019

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Seyyal Taner’in assolist olarak katılacağı yılbaşı gazinosu ile yeni yıla Kaya Termal Otelde girenler 70’li 80’li yılların nostaljik gazino eğlencesini yaşayacaklar.

Kaya Termal Otel’de geçmiş zamanlara özlem duyanlar için hazırlanan nostaljik yılbaşı programı, konuklarına 70’li, 80’li yılların unutulmaz güzellikteki gazino eğlencelerini bir kez daha yaşatacak. Alternatif bir eğlence olarak hazırlanan ve 31 Aralık Pazartesi Günü perdesini aralayacak olan “Kaya Termal Yılbaşı Gazinosu” İzmirlileri geçmiş dönemlerin en gözde eğlence gecelerine götürecek.

Seyyal Taner’in Kurtalan Ekspresi Kaya Termal’de

Türk Pop Müziği’nin efsane sanatçılarından Seyyal Taner’in Kurtalan Ekspresi eşliğinde assolist olarak sahne alacağı yılbaşı gazinosunda, Beyaz Kelebekler anısına Bembeyaz Kelebekler Orkestrası ile Zeytin Sanat Organizasyon’un başarılı solistleri Deniz Çağlak ve Şahin Açıkgöz 1970’lerden günümüze iz bırakmış eski 45’likleri, Türk Sanat Müziğinin gönüllerde yer etmiş şarkılarını, tangoları ve neşeli kantoları seslendirecek.

Gecede gazino kültürünün vazgeçilmezleri olan dans grupları, oryantal ve komedyenler de hazırladıkları şovlar ile geçmişi özleyen Kaya Termal Otel misafirlerine coşku dolu anlar yaşatacak.

Kaya Termal Hotel İzmir Nostaljik Yılbaşı Gazinosu Programı 2019

Kaya Termal Hotel İzmir Nostaljik Yılbaşı Gazinosu Programı 2019

Kaya Termal Yılbaşı Gazinosu 2019

Dekorundan menüsüne, repertuarından kostümlerine kadar nostalji rüzgarı estirecek “Kaya Termal Yılbaşı Gazinosu” alternatif eğlence arayan tüm misafirlerine yılbaşı gecesi kapılarını açarken, nostalji seven misafirlerini gençliklerine geri döndürüp, bugünün gençlerine de hiç tatmadıkları gazino eğlencesini bir kez de olsa yaşama şansı sunacak. Gazino konseptine ek olarak hazırlanan dans pistleri de gece boyunca boş kalmayacak.

Zeytin Sanat Organizasyon tarafından hazırlanan “Kaya Termal Yılbaşı Gazinosu” biletleri 249 TL’den başlayan fiyatlarla Zeytin Sanat Organizasyon Ofisi ve Kaya Termal Otel lobisindeki Zeytin Sanat deskinden temin edilebilecek.

Kaya Termal Hotel İzmir’de Seyyal Taner’in Kurtalan Ekspresi ile eğlenceli bir yılbaşı gecesi için geç kalmayın! Şimdi yerinizi ayırtın.

Zeytin Sanat Organizasyon İletişim Bilgileri
  • 0(232) 464 99 66 (Zeytin Sanat)
  • 0(505) 055 51 25
  • info@zeytinsanat.com
  • http://www.zeytinsanat.com
  • 09:00 – 19:00
  • Şehit Nevres Bulvarı No:7 Eczacıbaşı Apt. Kat:2 Daire:4 Alsancak/İzmir

Paylaş:

Yorum Yaz

Eğlence