Antalya’da Yılbaşı Nerede Kutlanır?

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya yılbaşı programları için hazırlıklarına devam ediyor. Antalya’da oteller, gece kulüpleri, canlı müzik mekanları ve restoranlar yılbaşı galası için birbirinden farklı alternatifler sunuyor.

Antalya yılbaşı otelleri, zengin menülerinin yanı sıra ülkenin önde gelen şarkıcılarını konuk ederek misafirlerine unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesi sunma peşinde.

Antalya Yılbaşı Galası için hazırlanan lüks restoranlar ise özel yılbaşı menüleri ile misafirlerin midelerine de bayram ettirmeyi hedefliyor. Antalya’nın lüks restoranlarında zengin menülerin yanı sıra müzik, oryantal ve sürpriz hediye çekilişleri de olacak.

Antalya Yılbaşı Otelleri

Hotel Su, Rixos Downtown, Aska Lara Resort, Akra Barut, Titanic Beach Lara, Crowne Plaza Antalya, Grand Haber Otel, Club Hotel Falcon Lara, Rixos Sungate, Spice Hotel, Sueno Hotels Deluxe Belek ve Cornelia Diamond Golf Resort & Spa gibi otellerde yılbaşı kokteyliyle başlayacak eğlence programları, gala yemeği, oryantal şov, konser ve after partiyle devam edecek.

Antalya Yılbaşı Programları

Antalya Yılbaşı programları için harıl harıl çalışan şehrin önde gelen eğlence kulüpleri Jolly Joker, Haylass, Paşa Lara Live, Borsa Carnaval ve Edalya Bistro Club’ın programları eğlence dolu.

Antalya’da ki tüm
Antalya Yılbaşı 2020 »
programları sizi bekliyor.

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Haberler Yılbaşı 2020 »