Golden Tulip Hotel Kıbrıs

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Yılbaşı coşkusunun tavan yaptığı destinasyonların başında gelen Kıbrıs’ta Golden Tulip Lefkoşa Hotel de bu adreslerden biri olacak.

Golden Tulip Hotel Kıbrıs, yılbaşı programı ile yine eğlenceli bir yeni yıl gecesini misafirlerine yaşatmaya hazırlanıyor. Her yıl yılbaşından günler önce yüzde 100 doluluk oranına ulaşan otelde rezervasyon yaptırmak için geç kalmamanızı tavsiye ederiz.

Golden Tulip Hotel Kıbrıs Yılbaşı Programı

Yılın son günü saat 18.30’da havuz başında gerçekleşecek olan kokteyl ile Golden Tulip Lefkoşa Hotel yılbaşı programı başlıyor. Konuklar kokteyllerini tadarken organizasyon alanındaki canlı heykeller de ortama renk katacak. Golden Tulip Hotel Yılbaşı Galası yemeği saat 19.00’da havuz başında start alacak. Bora Serbülent ve Orkestrasının sahne alacağı yılbaşı eğlencesinde revü şov, cabaret ve oryantal şovlar da geceye renk katacak.

2018’in ilk saatlerinde başlayacak “After party”de ise DJ ‘M’ sahne alacak. Limitsiz premium alkollü içeceklerin dahil olduğu yılbaşı galası için konuklar 200 TL ödeyecek.  6-12 yaş çocuklar için yüzde 50 indirim uygulanacak.

Golden Tulip Hotel Kıbrıs İletişim Bilgileri
Adres: Dereboyu Mevkii Lefkoşa
Telefon: (0392) 610 50 50

Paylaş:

Yorum Yaz

    YılbaşıGalası Abonelik

    Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

    Kıbrıs Yılbaşı 2022 »