İkbal Termal Otel & Spa, Afyon Yılbaşı 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Afyon’daki İkbal Termal Otel & Spa, Turgay Başyayla’nın sahne alacağı 2020 yılbaşı programı ile konuklarını eğlenceli bir yılbaşı gecesine davet ediyor.

İkbal Termal Hotel & Spa, sizi Türkiye Cumhuriyeti’nin temellerinin atıldığı Afyonkarahisar’ı ziyaret etmeye davet ederken, termal, kültür, iş ve alışveriş gezilerinizi huzur ve konforla buluşturuyor. İkbal Thermal Hotel, hazırladığı yılbaşı programıyla da dopdolu.

İkbal Termal Otel & Spa Yılbaşı Programı 2020

Akdeniz, Ege ve Orta Anadolu bölgelerinin kesiştiği noktada; tarih, doğa ve kültür başkentinde yılbaşı gecesi de sizi en iyi şekilde ağırlayacak olan İkbal Thermal Hotel & Spa, Turgay Başyayla ile konuklarına unutamayacakları bir eğlence yaşatacak. Turgay Başyayla’nın haricinde müthiş gecede Ahmet Özen ve Orkestrası da sahne alacak.

Leziz yılbaşı menüsünün yanı sıra gece yarısından sonra havuz başında sucuk partisi ve gece yarısı mercimek çorbası ikramı, havai fişek gösterisi de otelin sürprizleri arasında. Çocukları da ihmal etmeyen İkbal Thermal Hotel, 28 – 31 Aralık tarihlerinde saat 21:00 – 23:00 arası çocuklara özel palyaço ve çeşitli aktiviteler düzenliyor.

Turgay Başyayla ve birçok sürprizin yer aldığı eğlenceli bir yılbaşı gecesi için İkbal Thermal Hotel’de rezervasyonunuzu yapmakta geç kalmayın.

İkbal Thermal Hotel & Spa İletişim Bilgileri
  • 0(272) 252 56 00
  • info@ikbal.com.tr
  • www.ikbal.com.tr
  • Sürekli Açık
  • İzmir Karayolu 9.Km Afyonkarahisar

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Afyon Yılbaşı 2020 »