İstanbul’da Yılbaşı Partileri İçin Yarış Başladı

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Son yıllarda yaşanan olaylarla biraz durulsa da İstanbul yılbaşı partileri için ilçeler 2020’ye doğru yarışa başladı.

Eğlence mekanlarının yılbaşı parti fiyatlarını pahalı bulan ve yılbaşı gecesini evde de geçirmek istemeyen İstanbullular yine meydanlara, sokak partilerine, meydan kutlamalarına akın edecek.

İstanbul’da Yılbaşı Eğlencesi

İstanbul’da yılbaşı eğlencesi denilince son dönemde Taksim’in önüne geçmeyi başaran Nişantaşı’nda bu yıl da Maçka, Teşvikiye ve Nişantaşı caddeleri süslenecek. Şişli Belediyesi’nin öncülüğünde başta Vali Konağı ve Abdi İpekçi caddeleri olmak üzere birçok noktada yollar ışıklandırılıp ağaçlar süslenecek. 2020’ye Şişli’de merhaba diyenler yine eğlence dolu bir gece yaşayacak.

Beyoğlu, Taksim’de Yılbaşı Kutlamaları

Geçmişteki coşkusu azalsa da, belediyesi herhangi bir etkinlik düzenlemese de Beyoğlu, Taksim’iyle İstiklal Caddesiyle yine İstanbulluların yılbaşı gecesi buluşma noktalarının başında gelecek. Beyoğlu’ndaki yüzlerce eğlence mekanında eğlenecek insanlar, saatler gece yarısını gösterdiğinde yine Taksim Meydanı’nda olacak.

Kadıköy Belediyesi Yılbaşı Eğlenceleri

Kadıköy Belediyesi de Anadolu yakasını bir parti mekanına çevirmeye niyetli. Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçmek istemeyenlerin eğlenmek için toplaştığı yer yine Kadıköy Meydanı olacak.

Beşiktaş Yılbaşı Etkinlikleri

Beşiktaş’da belediye organizasyonuyla yılbaşı kutlamaları için özel etkinlik düzenlenen ilçelerin arasında yer alıyor.

İstanbul’da yılbaşı için tüm
İstanbul Yılbaşı 2020 »
programları sizi bekliyor.

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Haberler Yılbaşı 2020 »