Karaköy Yılbaşı Gecesi Yine Capcanlı Olacak

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

İstanbul’un yükselmeye devam eden trend semti Karaköy bu yılbaşı da etkinlikleriyle adından söz ettirecek gibi görünüyor.

Taksim’den kaçanların sığındığı yeni eğlence vahası Karaköy yılbaşı gecesi de renkli ve capcanlı. Dünya mutfaklarından lezzetlerin çıkacağı özel menüler, birbirinden farklı partiler, tadı damağınızda kalacak eğlenceler, çeşit çeşit etkinlikler Karaköy’ü sarmış durumda.

Karaköy’ün kalite mekanlarından Madeo, yine bomba gibi bir yılbaşı gecesiyle misafirlerini ağırlayacak. Her yıl farklı bir konseptle karşımıza çıkan Madeo bu sene ki programını açıklamadı ancak yine fark edilecek bir konsept yaratacaklarına kuşku yok.

İstanbul Karaköy’de Yılbaşı Etkinlikleri

Özel yılbaşı menüsü ve popüler DJ performanslarıyla Karaköy klasiklerinden Colonie de yılbaşı gecesi en çok tercih edilen mekanlardan biri olacak. Fransız Geçidi’nin içerisinde bulunan Ops Passage da leziz bir yılbaşı gecesi hazırlığı içinde. Şef Roberto Segura’nın hazırladığı yeni yıl menüsüne hayran kalacaksınız! Yeni yıla lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenler de yine Rudolf’ta buluşacak. Grand Officier Maitre Rotisseur ünvanına sahip ünlü şef Rudolf Van Nunen’in sürpriz yeni yıl menüsü, canlı müzik eşliğinde konuklarına leziz bir yılbaşı eğlencesi yaşatacak.

Arda Türkmen’in mekanı Mükellef Karaköy’ü de saymazsak olmaz. Akşam saatlerinde fasılla başlayacak eğlence, gece yarısına kadar DJ performanslarıyla devam edecek.

İstanbul’da yılbaşı için tüm
İstanbul Yılbaşı 2020 »
etkinlikleri sizi bekliyor.

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Haberler Yılbaşı 2020 »