Kars Eğlenceli Yılbaşı Programı ile Yeni Yıla “MERHABA” Diyecek!

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Kars yılbaşı programı için Sarıkamış’taki Cıbıltepe Kayak Merkezini tercih edenler 2020’ye dopdolu eğlencelerle girecek!

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bulunan Cıbıltepe Kayak Merkezinde faaliyet gösteren otellerde düzenlenen yılbaşı programları ile yılın son gecesi ve yeni yılın ilk saatleri büyük bir coşku içinde geçecek.

Sarıkamış’taki yılbaşı galası kapsamında havai fişek gösterileri düzenlenirken Kars’ın dondurucu havasına dilek balonları uçurulacak. Kars’taki oteller geleneksel olarak yılbaşı programında halk oyunları gösterileri, yerli sanatçıların programları ile yeni yıl karşılanırken yerli ve yabancı turistler eğlenceli anlar yaşayacak.

Otelde sıkılanlar ise kayak pistine çıkarak yakılan ateş başında gönüllerince eğlenecek. Sarıkamış’ta düzenlenen yeni yıl programları gece geç saatlere kadar devam ediyor. Eğlenceye katılan vatandaşların ortak temennisi barış ve kardeşlik oluyor. Yeni yıla girmeye dakikalar kala Sarıkamış kayak merkezinde yerli ve yabancı turistler dilek tutarak dilek balonlarını uçuracaklar.

Paylaş:

Yorum Yaz

    YılbaşıGalası Abonelik

    Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

    Haberler Yılbaşı 2022 » Kars Yılbaşı 2022 »