Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, Kartalkaya Yılbaşı Programları

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Kartalkaya zirvesindeki Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta rüya gibi bir yılbaşı eğlencesi sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Dünyanın en ünlü kayak merkezlerinden beklediğiniz ne varsa, çok daha fazlası Kartalkaya’da ve Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta! Lüks butik dağ oteli konseptiyle Aralık 2011’de hizmete giren Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort kış tatili anlayışınızı tamamen değiştirme iddiasıyla sizi yepyeni bir deneyime davet ediyor. Kartalkaya’da yer alan Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort, seçkin mimarisi ve üstün hizmet kalitesiyle yılbaşında da dopdolu bir eğlence sunuyor.

Kaya Palazzo Kartalkaya Yılbaşı Programı

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort’ta yılbaşı gecesi Yol Project sahne alacak ve konuklara unutulmaz bir eğlence yaşatacak. Gala katılımı konaklama fiyatlarına dahildir. Aileleri ile beraber çocuklar yaş sınırı olmaksızın galaya katılabilecek. Çocuklar için ayrıca Mini Club açık olacak. Yılbaşı gecesi bebek bakıcı hizmeti olmayacak. Balo salonunda yapılacak yılbaşı galasında konuklara yılbaşı yemeği set menü olarak verilecek.

Kartalkaya’da rüya gibi bir yılbaşı gecesi için Kaya Palazzo’da rezervasyonunuzu yapmakta geç kalmayın.

Kaya Palazzo Ski & Mountain Resort İletişim Bilgileri
 • 444 52 92⁣
 • kartalkayapalazzo@kayahotels.com
 • www.kayahotels.com
 • Sürekli Açık
 • Kartalkaya Kayak Merkezi Bolu

Paylaş:

Yorum Yaz

  YılbaşıGalası Abonelik

  Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

  Kartalkaya Yılbaşı 2022 »