Sueno Hotels Deluxe Belek, Antalya Yılbaşı 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Antalya Belek bölgesindeki otellerden Sueno Hotels Deluxe Belek, Behzat Gerçeker ve Enbe Orkestrası ile eğlence dolu bir yılbaşı gecesi için sizleri bekliyor.

Sueno Hotels Deluxe Belek, luxury her şey dahil konseptiyle misafirlerine hizmet veriyor. Denize sıfır konumuyla ilgi gören otelin kendine ait 220 metre uzunluğunda plajı ve özel iskelesi var. 6 adet ala carte restaurant ile konuklarına özel hizmet sunan Sueno Hotels Deluxe Belek, 4 adet kapalı yüzme havuzu, banana, deniz bisikleti, jetski, açık yüzme havuzu ile de misafirlerine su sporları da sunuyor.

Sueno Hotels Deluxe Belek Yılbaşı Programı 2020

Enbe Orkestrası eşliğinde yılbaşı gala yemeği ve sürpriz eğlencelerle dolu yılbaşı gala programı konaklama fiyatlarına dahildir.

Yılbaşı gecesi çocuk misafirler için animatörler nezaretinde ayrı salonda yemek ve eğlence programı organize edilecek. Yetişkin yılbaşı galasına katılmak isteyen çocuk misafirler için ekstra ücret ödenecektir.

Enbe Orkestrası’nın eğlenceli sahne şovu ve sürprizlerle dolu yılbaşı eğlencesi için Sueno Hotels Deluxe Belek’te yerinizi ayırmayı ihmal etmeyin.

Sueno Hotels Deluxe Belek İletişim Bilgileri
  • 0(242) 710 30 00
  • info@sueno.com.tr
  • www.sueno.com.tr
  • Sürekli Açık
  • Belek Mahallesi, 07506 Serik/Antalya

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Antalya Yılbaşı 2020 » Belek Yılbaşı 2020 »