Swissôtel Büyük Efes Konak, İzmir Yılbaşı Otelleri 2022

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

İzmir’de yeni yıl Swissotel Büyük Efes’te karşılanır! Swissotel Büyük Efes, usta sanatçı Ayşegül Aldinç ile 2022’ye müthiş bir başlangıç yapmak isteyen İzmirlileri dopdolu yılbaşı programı ile ağırlayacak.

Swissotel Büyük Efes, yılına ayrıcalıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri özel bir yeni yıl galasında ağırlıyor. Yeni yılı sabahın ilk ışıklarına kadar doyasıya eğlenerek karşılamak isteyen misafirleri Swissotel’de; Baş Aşçı Sedat Buğday ve yetenekli ekibinin hazırladığı enfes menüler, geceyi renklendirecek danslar ve müzikler karşılıyor.

Swissôtel Büyük Efes Yılbaşı Programı 2022

Ayşegül Aldinç ve Seran Bilgi’nin eşsiz performanslarıyla gerçekleşecek olan yeni yıl kutlaması balo salonlarında kişi başı KDV dahil 990 TL’den başlayan fiyatlarla, Equinox’ta Grup Smyrna Orkestrası eşliğinde yeni yıl yemeği kişi başı KDV dahil 890 TL, Aquarium Mezzes&Grill’de Forte Akustik eşliğinde yeni yıl yemeği ise kişi başı KDV dahil 790 TL.

Aquarium Mezzes&Grill ve Equinox’taki yeni yıl etkinliklerine katılan misafirler, Sky Bar’da 03:00’e kadar limitsiz içecek, çerez, enfes atıştırmalıklar ve sürpriz ikramlar ile birlikte geceye devam edebilecek.

31 Aralık 2021’de Ayşegül Aldinç&Seran Bilgi ile Swissôtel Balo Salonları’nda unutulmaz bir yeni yıl gala programı ve Café Swiss’te zengin açık büfe kahvaltı dahil çift kişilik standart odada kişi başı konaklama paketi ise KDV dahil 1792 TL’den başlayan fiyatlarla misafirlerini ağırlayacak.

Swissôtel Büyük Efes, yeni yıla şık ve keyifli bir başlangıç yapmak isteyenleri birbirinden renkli yılbaşı programları ile ağırlıyor.

Swissôtel Büyük Efes İletişim Bilgileri
 • +90(232) 414 52 12
 • restaurants.izmir@swissotel.com
 • www.swissotel.com
 • Sürekli Açık
 • İsmet Kaptan Mah. Gazi Osman Paşa Blv. No:1 Alsancak Konak/İzmir

Paylaş:

3 yorum

 1. Mehmet Mermercioğlu on

  İyi çalışmalar diliyorum. yapılan programın, içeriği detaylı bir anlatımla sunulmamış. Üstün körü geçiştirilerek anlatım hoş olmamış. Verilen hizmeti detaylı anlatılmasını beklerdim. (menü ve içeriği, içeceklerin çeşidi ve miktarı, konaklama) ve bu verilecek hizmettin karşılığı bedel belirtilmemiş. Bu konular daha açık ve net olmasını isterdim.

 2. Hale Cankardeş on

  Yılbaşı programı niçin detaylarıyla verilmemiş anlayamadım doğrusu. Ayhan Sicimoğlu’nun program yapacağı yazıyor başka kaynaklarda fakat buradan baktığımda hiç değinilmediğini görüyorum. Ayrıca şehir dışından gelecek misafirler için konaklamalı bir paket fiyatı belirtilmesi de yerinde olur diye düşünüyorum. İki yetişkin, biri 5 diğeri 12 yaşında olan çocuklarımız için program, konaklama ve fiyat detaylarını iletebilirseniz sevinirim.

 3. Aykan Pulular on

  Mehmet Mermercioğlu’nun da yazdığı gibi hiçbir detaylı bilgi yok. Fiyat verilmemiş. Bu nasıl organizasyon. Swiss otel gibi dünya markasına yakışmayan acemilik.

Yorum Yaz

  YılbaşıGalası Abonelik

  Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

  İzmir Yılbaşı 2022 » Konak Yılbaşı 2022 »