Yurtdışı Yılbaşı Galası Programları 2020

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

2020 yaklaşırken yılbaşı eğlencesi, yılbaşı gezisi gibi merakları olanların birbirine sormaya başladıkları soru belli: 2020 yılbaşında nereye gitsek?

Bir senenin daha sonuna yaklaşırken 2020’ye merhaba diyebileceğiniz görkemli şehirleri, yılbaşı programlarını, yılbaşı eğlencelerini derledik. İşte yılbaşı programları için dünyanın her yerinden insanın akınına uğrayan, yılbaşı eğlencelerinin dillere destan olduğu şehirlerde;

1. Sydney / Avustralya

Sydney Yılbaşı Kutlaması

Sydney Yılbaşı Kutlaması

2020’ye dünyanın çok büyük bölümünden daha önce girip, sosyal medyada arkadaşlarınızdan saatler önce kutlama fotoğrafları atmak ister misiniz? Bunun için Avustralya’nın eğlence ve kültür başkenti Sydney önceliğiniz olmalı. Sadece Avustralya’nın değil, dünyanın en büyüleyici şehirlerinden biri olan Sydney’de yılbaşı kutlamaları en az 50 tekneden atılan havai fişeklerin oluşturduğu görüntülerle dünyanın en bilinen yılbaşı fotoğraflarına ev sahipliği yapıyor. Eğer yılbaşı programı için Sydney’i seçerseniz, Türkiye’deki arkadaşlarınızdan tam 9 saat önce 2020’ye girmiş olacaksınız.

2. Lapland / Finlandiya

Lapland Noel Baba Yılbaşı Kutlaması

Lapland Noel Baba Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı eğlencesi, yılbaşı kutlaması, ren geyikleri, Noel Baba, uçsuz bucaksız ormanlar, kar yağışı, köpekli kızaklar… Yılbaşı simgelerini bir düşününce aklınıza gelen hemen her şey Finlandiya’da var! Unutulmaz bir yılbaşı için Finlandiya Lapland sizi çağırıyor! Avrupa’nın noel başkenti olarak bilinen Noel Baba köyünde çizgi film kahramanı veya animasyon değil, gerçek ren geyikleriyle 2020’ye girebilirsiniz. Tam bir yılbaşı klasiğini yaşamak istiyorsanız biraz sıkı giyinmeniz yeterli.

3. New York / ABD

New York Yılbaşı Kutlaması

New York Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı kutlaması için her yıl New York’u seçen milyonlarca kişinin bir bildiği olmalı. Saatler gece yarısına yaklaştıkça insanların Times Square’e akın etmesinin tabi ki bir sebebi var. Her yanı binlerce kristal üçgenle ve ışıkla kaplı olan meşhur “Yılbaşı Topu”nun düşüş anını görmek, Justin Bieber, Lady Gaga, Miley Cyrus gibi yıldızların verdiği konserleri yerinde izlemek ve tam anlamıyla yılbaşı eğlencesi yaşamak için New York biçilmez kaftan…

4. Prag / Çekya

Prag Yılbaşı Kutlaması

Prag Yılbaşı Kutlaması

Avrupa’nın en güzel, masalsı şehri Prag’da yılbaşı da kötü olamaz değil mi? Gotik ve barok mimari ile süslü olan şehir, sizi eşsiz bir yılbaşı eğlencesi ile karşılamaya hazırlanıyor. Prag, insanı dinlendiren ve klasik müzikleri ile ruhunuzu adeta göklere çıkarabilen bir şehir. Yılbaşı kutlamalarında havai fişek gösterilerini zevkle izleyebileceğiniz Prag, kendine has partileri ile de gelen ziyaretçileri eğlendirmeyi başarıyor. 2020’ye Prag gibi kültürel ve tarihi bir başkentte girmek kesinlikle unutulmaz olacak.

5. Rio de Janeiro / Brezilya

Rio Yılbaşı Kutlaması

Rio Yılbaşı Kutlaması

Brezilya denince futboldan sonra akıllara hemen Rio karnavalı gelir. Böyle bir eğlence şehrinde yılbaşı gecesinin de sıkıcı olması düşünülemez. Meşhur Rio Karnavalı’nın ardından kentin en büyük ikinci etkinliği, yılbaşı gecesi yapılan kutlama ve eğlenceler. Rio’da yılbaşı gecesi onbinlerce kişi Copacabana plajına akın ediyor. Ünlü plajda yılbaşı gecesi muhteşem havai fişek gösterisini denizden izlemek nasıl fikir?

6. Paris / Fransa

Paris Yılbaşı Kutlaması

Paris Yılbaşı Kutlaması

Romantik tatil denince akla gelen Fransa’nın başkenti Paris, yılbaşı gecesi adeta coşuyor! Eyfel Kulesi’ndeki müthiş ışık gösterileri, Champs-Elysees’deki sokak partisi, dans, müzik, eğlence. 2020’ye Paris’te unutulmaz bir eğlence ile girmek için acele edin!

Paylaş:

Yorum Yaz

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Haberler Yılbaşı 2020 »