2020 Ankara Yılbaşı Galası

2020 Ankara Yılbaşı Galası, Ankara’daki Yılbaşı Eğlencesi için Ankara Yılbaşı Mekanları ve Programları 2020 ile Ankara Yılbaşı Otelleri yer alıyor.

Ankara The Green Park Ankara Yılbaşı Programı 2020
The Green Park Hotel Çankaya, Ankara Yılbaşı 2020

The Green Park Hotel Ankara’da 2020 yılbaşı eğlencesini kaçırmayın! The Green Park’ta bu sene ünlü sanatçı Şevval Sam sahne alıyor.

Ankara Terrace Organization Ankara Yılbaşı Galası 2020
Terrace Organization (Çankaya, Ankara) Yılbaşı Programı 2020

Türkiye’nin sevilen yüzlerinden Murat Övüç 2020 yılbaşı gecesinde Ankara Terrace Organization sahnesine sizlerle. Yeni yıla daha mutlu, daha neşeli girin!

Ankara Büyükhanlı Park Hotel Yılbaşı Programı 2020
Büyükhanlı Park Hotel Çankaya, Ankara Yılbaşı 2020

Büyükhanlı Park Hotel Çankaya Ankara’da unutulmaz bir yılbaşı gecesi için ünlü sanatçıların canlı performanslarıyla yeni yılı karşılayın!

Ankara Holiday Inn Çukurambar Ankara Yılbaşı Programı 2020
Holiday Inn Çukurambar, Ankara Yılbaşı

Ankara’daki sanatçılı yılbaşı otelleri arasında ilk akla gelen isimlerden Holiday Inn Çukurambar’daki yılbaşı eğlencesini kaçırmayın.

Ankara Demonti Otel Kavaklıdere Yılbaşı Galası
Demonti Otel Çankaya Ankara Yılbaşı Otelleri

Ankara’nın Çankaya bölgesinde hizmet veren Demonti Otel yılbaşı programı ile misafirlerini gece boyu eğlenceye bekliyor.

Ankara Eski Meyhane Yılbaşı Programı 2020
Eski Meyhane Çankaya Ankara Yılbaşı Mekanları

Ankara’nın gözde mekanlarından Eski Meyhane, eğlenceli yılbaşı programı ve leziz yılbaşı menüsüyle misafirlerini yılın son gününde eğlenceye davet ediyor.

Ankara Midas Hotel Haymana Ankara Yılbaşı 2019
Midas Hotel Haymana, Ankara Yılbaşı 2020

Ankara’daki termal otellerden Midas Hotel, eğlenceli yılbaşı programı ve leziz yılbaşı gala menüsü ile sizi ve sevdiklerinizi huzurlu bir yılbaşı gecesine bekliyor.

Ankara Wyndham Hotel Ankara Yılbaşı 2019
Wyndham Ankara Yılbaşı Programı 2020

Wyndham Ankara, yeni yıla unutulmaz bir programla giriyor. Yılbaşı coşkusunu Zuhal Olcay ve Zakkum ile Wyndham Hotel Ankara’da yaşayın.

Ankara Duman Yılbaşı Programı 2019
Milyon Performance Hall Çankaya, Ankara Yılbaşı Mekanları 2020

Ankara’nın gözde etkinlik mekanlarından Milyon Performance Hall, 2019’a bomba gibi giriyor. Ünlü rock grubu Duman 2019 yılbaşı konseri ile Milyon Performance Hall’da.

Ankara
Grannos Thermal Hotel Haymana, Ankara Yılbaşı 2020

Suyun şifa ile buluştuğu adres Grannos Hotel Haymana, ünlü sanatçı Yılmaz Morgül’ün sahne alacağı 2020 yılbaşı programı için misafirlerini bekliyor. Şifa Tanrısı olarak bilinen Grannos adı…

1 2 3 4
Yılbaşı Galası 2020 »