2020 Edirne Yılbaşı Galası

2020 Edirne Yılbaşı Galası, Edirne’deki Yılbaşı Partileri için Edirne Yılbaşı Mekanları ve Programları ile Edirne Yılbaşı Otelleri yer alıyor.

Edirne Margi Hotel Edirne Yılbaşı Programı 2019
Margi Hotel Edirne Yılbaşı Programı

Edirne’nin ilk 5 yıldızlı oteli Margi Hotel, yılbaşı programı ile misafirlerini unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesine davet ediyor.

Edirne Ramada Hotel Edirne Yılbaşı 2019
Ramada Hotel & Suites, Edirne Yılbaşı

Edirne’nin tarihi atmosferini doyasıya yaşayacağınız muhteşem konumuyla Ramada Hotel & Suites Edirne yılbaşı programıyla da iddialı.

Edirne Hilly Hotel Edirne Yılbaşı Programı 2019
Hilly Hotel, Edirne Yılbaşı Programı 2020

Yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayışı ile 2013 yılından beri şehir otelciliğinin öncü markası Hilly Hotel Edirne’de eşsiz bir 2019 yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor.

Edirne
Pena Cafe & Pub Edirne Yılbaşı Programı 2020

Edirne’nin gözde eğlence mekanlarından Pena Cafe & Pub, 2019 yılbaşı programı ile bu sene de misafirlerini sınırsız eğlenceye davet ediyor.

Edirne Rys Hotel Yılbaşı Programı
Rys Hotel & Restaurant Edirne Yılbaşı Programı

Rys Hotel & Restaurant olarak 3 farklı mekanda 3 farklı fiyat ve eğlence seçenekleriyle siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Edirne The Corner Cafe & Pub, Edirne Yılbaşı
The Corner Cafe & Pub, Edirne

The Corner Cafe & Pub, Edirne’de özel yılbaşı galası programı ile çok güzel vakit geçireceksiniz. 2 ayrı müzik ekibi ile unutulmaz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.…

Yılbaşı Galası 2020 »