2020 Edirne Yılbaşı Programları

2020 Edirne Yılbaşı Galası, Edirne’deki Yılbaşı Partileri için Edirne Yılbaşı Mekanları ve Programları ile Edirne Yılbaşı Otelleri yer alıyor.

Edirne David People Edirne Yılbaşı Programı 2020
David People Edirne Yılbaşı Programı 2020

David People kalitesiyle unutamayacağınız yılbaşı eğlencesini sakın kaçırmayın. David People Edirne’de harika yılbaşı programı sizleri bekliyor.

Edirne Margi Hotel Edirne Yılbaşı Programı 2020
Margi Hotel Edirne Yılbaşı Programı 2020

Edirne’nin ilk 5 yıldızlı oteli Margi Hotel, yılbaşı programı 2020 ile misafirlerini unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesine davet ediyor.

Edirne Rys Hotel Yılbaşı Programı 2020
Rys Hotel & Restaurant Edirne Yılbaşı Programı 2020

Rys Hotel & Restaurant Edirne’de rüya gibi bir yılbaşı gecesi sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Muhteşem eğlenceyi sakın kaçırmayın.

Edirne Ramada Hotel Edirne Yılbaşı 2020
Ramada Hotel & Suites, Edirne Yılbaşı 2020

Edirne’nin tarihi atmosferini doyasıya yaşayacağınız muhteşem konumuyla Ramada Hotel & Suites Edirne yılbaşı programı 2020 ile misafirlerini bekliyor.

Edirne Hilly Hotel Edirne Yılbaşı Programı 2020
Hilly Hotel Edirne Yılbaşı Programları 2020

Yüksek kalite ve yenilikçi hizmet anlayışı ile Edirne şehir otelleri arasında öncü Hilly Hotel Edirne’de eşsiz bir yılbaşı eğlencesi sizleri bekliyor.

Edirne Demircioğlu Camping Keşan Yılbaşı 2020
Demircioğlu Camping Keşan, Edirne Yılbaşı 2020

Mecidiye köyündeki Demircioğlu Camping’te doğayla baş başa bir yılbaşı programı ve muhteşem yılbaşı eğlencesi sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Edirne
Pena Cafe & Pub Edirne Yılbaşı Programı 2020

Edirne’nin gözde eğlence mekanlarından Pena Cafe & Pub, 2019 yılbaşı programı ile bu sene de misafirlerini sınırsız eğlenceye davet ediyor.

Edirne The Corner Cafe & Pub, Edirne Yılbaşı
The Corner Cafe & Pub, Edirne

The Corner Cafe & Pub, Edirne’de özel yılbaşı galası programı ile çok güzel vakit geçireceksiniz. 2 ayrı müzik ekibi ile unutulmaz bir yılbaşı programı sizi bekliyor.…

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Yılbaşı Galası 2020 »