Granada Luxury Belek, Antalya Yılbaşı 2022

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Antalya Belek’teki Granada Luxury Hotel, 2022 yılbaşı programı ile adeta yıldızlar geçidi sunacak.

Granada Luxury Belek, Ayta Sözeri, Volkan Konak ve Ebru Gündeş ile 2022 yılbaşı programları arasında farkını ortaya koyuyor. Yeni yıla coşkulu bir şekilde dopdolu konser programıyla unutamayacağınız bir eğlenceyle girin.

Yeni yıl coşkusu Granada Luxury Belek’te yaşanır!

Granada Luxury Belek Yılbaşı Programı 2022

 • 30 Aralık: Ayta Sözeri
 • 31 Aralık: Volkan Konak
 • 1 Ocak: Ebru Gündeş

Konserlere katılacak olan misafirlerin, tesise giriş yaptıktan sonra konser programları için de kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Konserlerde oturma düzeni, giriş tarihi önceliğine göre tesisin lobi alanında bulunan konser özel rezervasyon masalarında tesis yetkilileri tarafından yapılmaktadır. Belirlenen masalar tüm konserler için geçerli olup, bütün konserler aynı masalarda ve sandalyelerde seyredilecektir.

Konser organizasyonları 6 kişilik sıra masa oturma düzeninde olacaktır. Pandemi koşulları sebebi ile salonda yer alacak masa düzeni uluslararası sosyal mesafe kurallarına göre yapılacaktır.

Masalarda yemek servisi olmayacaktır. Her masada; meyve tabağı, zengin çerez, patlamış mısır, cips, peynir tabağı ikramları bulunacaktır. Konser süresince limitsiz alkollü ve alkolsüz içecek servisi yapılacaktır.

Konserlere çift doz aşısı olmayan misafirler katılamayacaktır. Misafirin sağlık ile ilgili; aşı olmamasını gerektiren bir durum var ise, check-in öncesi son 72 saatte alınmış bir PCR testi ibraz ederek, konsere katılabilir. Aşı olmayan çocuk misafirler de konser salonuna alınmayacaktır.

Konser alanına çocuk misafir kabul edilmemektedir. 13 yaş ve üzeri çocuklar yetişkin olarak fiyatlandırıldıklarından salonda kendilerine yer verilmektedir. Salon içerisine bebek arabası alınmamaktadır.

4 yaş ve üzeri çocuklar için konser alanına yakın bir alanda; uyku odası, TV odası, şov odası ve çocuk sineması hizmetleri sunulacaktır. Ayrıca palyaço, sihirbaz, yüz boyama, balon katlama vb. aktiviteler ile çocukların da keyifli vakit geçirmeleri sağlanacaktır. Tesiste bebek bakıcısı hizmeti sunulmamaktadır.

3 günlük muhteşem konser programı ve dolu dolu yılbaşı eğlencesi için Granada Luxury Hotel’de hemen yerinizi ayırtın.

Granada Luxury Belek Hotel İletişim Bilgileri
 • 0(242) 711 07 07
 • info@granada.com.tr
 • www.granada.com.tr
 • Sürekli Açık
 • Belek Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi No:7/102 Belek Serik/Antalya

Paylaş:

Yorum Yaz

  YılbaşıGalası Abonelik

  Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

  Antalya Yılbaşı 2022 » Belek Yılbaşı 2022 »