Limak Cyprus Deluxe Hotel Kıbrıs Yılbaşı 2022

Pinterest LinkedIn Tumblr Google+ +

Kıbrıs’ın gözde otellerinden Limak Cyprus Deluxe Hotel, yılbaşı programı ile yine dopdolu. 2022’ye Koray Avcı yılbaşı konseri ile muhteşem bir başlangıç yapın.

Limak oteller zincirinin en yeni halkası Limak Cyprus Deluxe Hotel eşsiz hizmet ilhamını Zümrüd-ü Anka efsanesinden alıyor. Limak Cyprus Deluxe Hotel, Kuzey Kıbrıs Bafra İskele mevkiinde, şehir merkezine 25 kilometre, Ercan Havalimanı’na 65 kilometre ve Magosa’ya 40 kilometre mesafede. 598 oda, 1338 yatak kapasitesi, ultra her şey dahil konsepti ve benzersiz doğasıyla farklı bir tatil deneyimi sunan Limak Cyprus Deluxe Hotel’de yılbaşı programı da dopdolu.

Limak Cyprus Deluxe Hotel yılbaşı programında ünlü sanatçı Koray Avcı sahne alıyor. Yeni yıla unutulmaz bir başlangıç yapmak için Limak Cyprus Deluxe Hotel’de yerinizi hemen ayırın Koray Avcı’nın harika sahne şovuyla 2022’ye coşkulu bir merhaba deyin.

Limak Cyprus Deluxe Hotel Yılbaşı Programı 2022

  • 31 Aralık: Meltem Erensoylu
  • 31 Aralık: Koray Avcı Konseri

Yılbaşı programında Koray Avcı konserini zengin yılbaşı gala menüsü ve limitsiz yerli alkollü, alkolsüz içecekler eşliğinde izleyebilirsiniz.

Yılbaşı gecesi Koray Avcı’dan önce Meltem Erensoylu sahne alacak. Limak Cyprus Deluxe Hotel yılbaşı paketine Gala yemeği, Limitsiz yerli içki ve 01.01.2022 tarihindeki Brunch dahil. Yeni yıl Gala yemeği otelin Gala salonunda yapılacaktır. Gala yemeğine 0-12 Yaş çocuklar kabul edilmeyecektir. Ayrı bir salonda yemek ve oyun salonu düzenlenecek.

Koray Avcı ile Limak Cyprus Deluxe Hotel’de eğlence dolu bir yılbaşı gecesi için acele edin. Yeni yılı eğlence ve müzik dolu bir yılbaşı tatili ile karşılamanız için doğru adres: Limak Cyprus Deluxe Hotel

Limak Cyprus Deluxe Hotel İletişim Bilgileri
  • +90(392) 631 18 81
  • info@limakcyprus.com
  • www.limakcyprus.com
  • Sürekli Açık
  • Bafra Turizm Bölgesi No: 6 Bafra, İskele Kıbrıs

Paylaş:

Yorum Yaz

    YılbaşıGalası Abonelik

    Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

    Kıbrıs Yılbaşı 2022 »