2020 İzmir Yılbaşı Mekanları Yılbaşı Programları

İzmir Yılbaşı Mekanları 2020, İzmir’deki mekanların yılbaşı programları 2020 alternatifleri ve mekan önerileri yer alıyor.

Bayraklı Fasıltı Meyhanesi İzmir Yılbaşı 2020
Fasıltı Meyhanesi Bayraklı, İzmir Yılbaşı 2020

Gerçek meyhane şarkıları ve fasıl ile yeni yıla girin. İzmir Bayraklı’daki Fasıltı Meyhanesi, yılbaşı programı 2020 ile misafirlerini bekliyor.

Çeşme Leblebili Meyhane Çeşme Yılbaşı 2020
Leblebili Meyhane Alaçatı Yılbaşı Programları 2020

Çeşme Alaçatı’nın yeni fasıl mekanlarından Leblebili Meyhane, yılbaşı programı 2020 ile konuklarını unutamayacakları bir yılbaşı eğlencesine bekliyor.

İzmir Piraye Meyhane Bostanlı İzmir Yılbaşı 2020
Piraye Meyhane Bostanlı, İzmir Yılbaşı Mekanları 2020

Bu yılbaşı özel lezzetler ve müthiş bir eğlenceyle yeni yıla girmek için Piraye Meyhane sizlere harika yılbaşı programı hazırladı.

Bayraklı My Terrace Restaurant Bayraklı İzmir Yılbaşı 2020
MyTerrace Restaurant Bayraklı, İzmir Yılbaşı 2020

İzmir Bayraklı’daki popüler etkinlik mekanlarından MyTerrace Restaurant, dopdolu yılbaşı programı 2020 ile konuklarını unutulmaz bir eğlenceye davet ediyor.

İzmir DereBoyu Et & Mangal Yılbaşı Programı 2020
DereBoyu Et & Mangal Balçova, İzmir Yılbaşı Programı 2020

İzmir Balçova’da faaliyet gösteren DereBoyu Et & Mangal 2020 yılbaşı programı ile misafirlerini eğlenceli bir yılbaşı gecesine bekliyor.

Çeşme
Keyifte Meyhane Alaçatı, İzmir Yılbaşı Mekanları 2020

Çeşme Alaçatı’nın en iyi mekanlarından Keyifte Meyhane, 2020 yılbaşı programı ile misafirlerini bekliyor. 31 Aralık yılbaşı gecesi için yerinizi ayırtın!

İnciraltı Lidaki Restaurant Yılbaşı Programı 2020
Lidaki Restaurant İnciraltı, İzmir Yılbaşı Programı 2020

İzmir İnciraltı Lidaki Balık Restaurant, 2020 yılbaşı programı ile misafirlerini eğlenceye bekliyor. Lidaki Restaurant’ın sürprizlerle dolu yılbaşı galasını kaçırmayın!

İzmir Yelki Çiftlik Yılbaşı Programı
Yelki Çiftlik, İzmir Yılbaşı Programı

Müziğin ve eğlencenin aralıksız devam edeceği bu özel gecede, sürpriz şovlar eşliğinde Yelki Çiftlik’in enfes lezzetlerini tatmaya ve ateş başı kutlamaya davetlisiniz.

Çeşme Agrovela Otel Alaçatı Yılbaşı Programı
Agrovela Butik Otel Alaçatı, İzmir Yılbaşı

Alaçatı Agrovela Butik Otel, yılbaşı gecesinde özel konaklama fiyatları, geç kahvaltı imkanı, özel yılbaşı menüsü ve Muhtar Restaurant’taki eğlence programıyla misafirlerini bekliyor.

Konak Plus Leyla İzmir Yılbaşı Programı
Plus Leyla Konak, İzmir Yılbaşı

Leyla’sız Mecnun; Plus Leyla’sız Eğlence Olmaz! İzmir’in gözde mekanlarından Plus Leyla, 2018 yılbaşı programı ile misafirlerini unutamayacakları bir eğlenceye çağırıyor.

1 2

YılbaşıGalası Abonelik

Şehrinizdeki yılbaşı programlarını size gönderelim mi?

Yılbaşı Galası 2020 »